Mo og Øyrane vidaregåande skule/Om oss/Organisasjon/Rektor og leiing

Rektor og leiing

Horvei, Liv.jpgRektor 
fung.avdelingsleder RM

Liv Horvei

liv.horvei@vlfk.no

57 63 73 01 / 480 08 357

 

Magne Frøholm Administrativ leiar

  Magne Frøholm

magne.froholm@vlfk.no

57 63 75 06 / 415 30 871

 

Bruland, Kari-Ann.jpg Pedagogisk leiar

Kari-Ann Bruland

kari-ann.bruland@vlfk.no

57 63 73 10 / 91 78 40 66

 

Ingjerd Høgseth Vetti.jpgAvdelingsleiar for Naturbruk og skulegarden

Ingjerd Høgseth Vetti
ingjerd.hogseth.vetti@vlfk.no

57 63 71 70 /41 51 22 48

 

 

Aarberg, Ivar Johan.jpgAvdelingsleiar BA og TIP

Ivar Johan Aarberg

ivar.johan.aarberg@vlfk.no

57 63 73 06 / 415 30 914

 

Kristiansen, Reidun.jpgAvdelingsleiar EL, HO og SS

Reidun Kristiansen

reidun.kristiansen@vlfk.no

57 63 74 04 / 916 94 011

 

Vindedal, Anne Chatrine.jpgAvdelingsleiar UPH og Fellesfag

Anne Chatrine Vindedal

anne.chatrine.vindedal@vlfk.no

57 63 73 35 / 913 94 957